Koupání dříve než ostatní

Vaše klidná čtvrť se o letních prázdninách mění v místo plné smíchu a zábavy. Vaše děti i děti ze sousedství mají možnost hrát si celý den venku na zahradě. Samozřejmě k tomu patří i celá řada návštěv a společně stráveného času. Nebývá výjimkou, že se u vás venku sejde i několik dětí ze sousedství a příští den jsou zase vaše děti na návštěvě u kamarádů.

žluté bikiny

Najít jim zábavu po celý den a udržet je od lákadla v podobě televizní obrazovky, nebo počítačových her není snadné. Proto jste moc rádi, že jste se rozhodli pro pořízení zahradního bazénu. Vodní hrátky jsou něco, co se dětem neomrzí po celé léto. Jak jim dopřát koupání co nejdříve a co nejdéle? Jak zajistit, aby byla vodní hladina průzračná, bez nečistot? Jak se postarat o to, aby děti mohly do vody od brzkých ranních hodin? Na všechny otázky je jedna správná odpověď! Solární plachta!

Jak funguje solární plachta?
Solární plachta je velmi užitečnou pomocnicí a plní hned několik funkcí najednou. Začněme u té nejdůležitější. Plachtu natáhnete přes zahradní bazén tak, aby se dotýkala vodní hladiny. Sluneční paprsky se postarají o to, že se voda v nádrži ohřeje velmi rychle a vy tak budete moci dětem umožnit koupání mnohem dříve. Další její funkcí je to, že v nočních hodinách zabraňuje rychlému chladnutí vody a na koupání se můžete těšit hned druhý den ráno. A nesmíme opomenout ani to, že bude chránit vodu před nečistotami z okolí. Je mnohem jednodušší bazén přikrýt, než se trápit lovením nečistot z vodní hladiny.

romantický soumrak

Solární plachty si můžete vybrat v mnoha barvách. Oblíbené jsou ty v černém, nebo modrém provedení, ale v posledních letech se dostávají ke slovu i netradiční modely. Můžete tak mít na své zahradě plachtu, která je transparentní a hezky ladí s moderním vybavením vaší zahrady. Objednejte si svou solární plachtu co nejdříve a buďte připraveni na letní sezónu.