Slušivé brýle proti modrému světlu.

Už se vám stalo, že vás oči po ránu doslova bolí? Jsou nateklé, svědí, pálí? Co jste dělali večer? Že jste jen byli u počítače? Nebo snad koukali na televizi? Ne, to jste nedělali, ale hráli jste hru na mobilu, protože jste nemohli vůbec usnout? A víte, že je to vlastně jedno? Prostě jste upíral zrak do nějaké obrazovky, která vpodvečer vyluzuje modré světlo. Je úplně jedno, jestli se jednalo o monitor počítače, plochou televizní obrazovku, nebo displej vašeho telefonu, nebo tabletu. Všechny tyto přístroje produkují tak zvané modré světlo, které dráždí náš zrak, naše oči, škodí i psychicky, protože v našem podvědomí vytváří pocity dne a nám se po takovém nočním, nebo podvečerním surfováním nechce vůbec usnout, protože náš mozek je oklamán a myslí si, že je den. Takže nám brání v usnutí a začarovaný kruh se spojuje, místo, aby vás hra na display zklidnila a uspala, ona vám vlastně nedá spát. Takže k podráždění očí přibývá ještě nevyspalost a únava.

brýle na modré světlo

Nejideálnější by bylo, se těchto kratochvílí před spánkem vzdát a vyplnit svůj pozdně podvečerní čas jinými aktivitami, ale málokomu se toto podaří splnit. Prostě si chtějí užít ten závěr dne po svém, relaxovat u nějaké hry, přečtení zpráv, nebo kovbojce v televizi. Pro všechny je tu ale řešení, jak odbourat vliv modrého světla, které se line z našich obrazovek a displejů.

brýle na modré světlo

Prostě se ochránit, nebo lépe řečeno ochránit svůj zrak před modrým světlem. Ptáte se jak? Je to vlastně velice jednoduché. Stačí si oči krýt brýlemi, které pohlcují modré světlo. Pokud říkáte, že žádné brýle nenosíte, ani na dálku, ani na blízko, nevadí, tyto brýle na modré světlo Luxbryle vůbec nemusí mít žádné, dioptrie, ale přesto skvěle poslouží jako lapač modrého světla. Takže stačí vybrat ty správné obroučky, které vám padnou a do nich skla, která poskytnu patřičnou ochranu. Tak jednoduché!