Svíčky a floristické potřeby na jednom místě

Svíčky jsou velmi oblíbeným dekoračním předmětem snad na celé planetě. Vyrábí se v milionech provedení, můžete si vybrat neobvyklé tvary i vůně. Jejich plamen působí velmi uklidňujícím způsobem na naši psychiku, a pokud jsou hezky propracované, lahodí i oku. Proto jsou velmi vyhledávanými dekoracemi pro každou příležitost. Svíčky se hodí jen tak do interiéru, svou cestu si našly na oslavy, na svatby, pohřby, na hřbitovy, najdeme je prostě všude. Velmi oblíbené jsou svíčky ve tvaru květin, a Flor Service jich má v nabídce hned několik.

levandulové pole

Najdete zde zdravotně nezávadné svíčky v provedení
Levandule
Orchidej
Kala
Vlčí mák
Tulipán
Hyacint
Kaktus
Růže

Všechny vypadají velmi realisticky, dají se použít do dekorací, které si lidé vyrábí po celý rok. Velmi hezky vypadá například mísa s mechem a těmito svíčkami. Nerozeznáte je na první pohled od živých květin, ale na rozdíl od nich tyto voskové nezvadnou. Až vám doslouží, prostě je zapalte, a poslouží vám ještě jednou.

květinová dekorace

Sháníte dárek?
Klasická svíčka už dnes nadchne málokoho. Jsou na každém rohu, najdeme je prostě všude, a řada lidí je má doma. Většinou mají hodně silnou parfemaci a nevypadají moc hezky. Naše svíčky neobsahují žádné škodlivé látky, tedy ani přílišné parfemace, které nejsou dvakrát příjemné ani zdravé. Nadchnou a zaujmou především provedením, a potěší jak milovníky svíček, tak milovníky květin. Nevíte, co darovat paní učitelce na konci školního roku? Buďte originální, a vsaďte na svíčku ve tvaru květiny. Paní učitelka dostane konečně něco jiného než květinu, která za chvilku zvadne, svíčku si může na nějakou dobu vystavit a poté zapálit. S takovým dárkem nešlápnete vedle ani u kamarádek nebo u babičky.

Zabýváte se výrobou dekorací?
U nás najdete i velký výběr floristických potřeb, bez kterých se neobejdete. Vyrobíte si tak všechno co chcete, a navíc za velmi příjemné ceny.