Kvalitní legíny

Znáte kožené legíny https://www.disstyle.cz/p/kozene-leginy-yastraby? Já si myslím, že kožené legíny jsou strašně moc sexy. Nicméně ale když jsem si je pořídila, to mi bylo asi šestnáct let. A musím říct že, že opravdu moc pohodlné teda nejsou. Kožené legíny jsou takové, že jsem se v nich stále potila. Samozřejmě, že člověk musí dodržovat větší hygienu. I když se ale říká, že je kůže prodyšná, tak v tomto případě to asi nebyla pravda. Protože jakmile jsem si oblékla kožené legíny v teplém počasí, tak jsem hned cítila, jak mě svědí kůže. A tak jsem raději se stále tak alespoň pět krát denně sprchovala. A je jasné, že jsem raději ty kožené legíny neměla nosit. Jenomže když ony jsou tak strašně sexy a líbí se mi. Kožené legíny krásně obepnou postavu a jsou jako vaše druhá kůže. A já jsem si řekla, že se raději budu vícekrát sprchovat, než abych se vzdala kožených legín.

Mám ráda pohodlí.

A vy máte doma nějaké kožené legíny? Já jsem měla černé a potom takové tmavě červené kožené legíny. Musím říct, že jsem s nimi vždycky sklízela velikánský úspěch. Hlavně pánové říkali, že se jim kůže na ženách líbí. A tak bylo jasné, že jsem kožené legíny nosila velmi často, skoro každý den. Proto jsem byla velmi ráda, že jsem kožené legíny měla dvoje.

Kůže je kvalitní materiál.

Takže jsem je mohla střídat a neměla jsem každý den úplně ty stejné. Jenomže později jsem si řekla, že už si vezmu nějaké bavlněné legíny, protože mě svědilo od kožených legín celé tělo. Uplynul ale týden a já jsem se ihned vrátila ke koženým legínám. Kožené legíny jsou prostě moje láska a moc jsem si je oblíbila. A jak jste na tom vy a kožené legíny? Tak je máte rádi? Kožené legíny totiž nejsou opravdu pro každého. někdo na ně může být i alergický a taky mohu potvrdit, že tyto legíny taky vyžadují speciální péči. Nemůžete je hodit jen tak do pračky s ostatním prádlem. Kůže potřebuje jiné a velmi šetrné čistění.