Interiér, ve kterém žijeme

Osobnost majitele či jeho životní zaměření se dá vystopovat hned při vstupu do jeho domova. Už v předsíni poznáte, jestli jste na návštěvě u technicky zaměřeného kutila či výtvarně nadaného majitele. Jsou to drobné signály, jako je umístění věšáků a polic či rozvěsené obrázky po stěnách. Obývací pokoj vám první odhad jenom potvrdí. Nejen zvolenou barevností, ale i celkovým vybavení a jeho doplňky. Každý majitel vdechne prostoru neopakovatelné kouzlo domova, které zrcadlí jeho osobnost.
obývací pokoj

V interiéru vášnivého fotografa to bude množství zarámovaných fotografií. Obzvláště povedené záběry budou použity i na užitných věcech celé rodiny. Svými kresbami, akvarely či olejomalbami zkrášlí domov nejeden malíř amatér. Ten si troufne i na osobitou výmalbu stěn pokojů a dodá jim tak originalitu. Keramik si zase nejvíce užije při vybavování kuchyně. Na hrnčířském kruhu vytočí nejen sady keramických talířů, mís a hrníčků pro celou rodinu. Ale ti zdatnější si troufnou i na další doplňky, které tvoří domov domovem. Keramické svícny, hodiny, cukřenky, vázy, květináče, sošky… Pokud jsou vyrobeny s láskou, vyzařuje to z nich i po letech.
kuchyńský kout
Na pomoc technicky zdatným,kteří svůj domov dokonale zařídí vším potřebným a praktickým, vyšel zajímavý článek . V něm se dočtou, jak je možno svůj domov dotvořit ručně tkanými gobelíny. Stačí si jenom vybrat předlohu a zvolit barevnost. A nechat si tapiserii vyrobit přímo na míru. S takovou dekorací se mohou cítit jako na zámku.