Krásná a pevná postava

Přesně tak dámy, krásná a pevná postava není jen o dietě nebo o cvičení. Samozřejmě, že je potřeba upravit jídelníček a jíst více vlákniny v podobě ovoce, zeleniny a celozrnného pečiva a dodávat tělu více bílkovin v podobě mléčných produktů a masa, ale není potřeba se trápit hladem. Také je dobré začít se více hýbat. Nemusíte zrovna každý den trávit hodiny v posilovně, ale třeba jen začít více chodit pěšky, jezdit na kole či místo jízdy výtahem začít používat schody a tak dále.
voda ze sprchy.jpg
Ale i když se omezíte v jídle a přidáte si více pohybu, nemusí to všechno stačit. Jistě to každá znáte – povislá kůže na rukou, která se nevzhledně třepe a co teprve povislý zadeček či povolená kůže na bříšku? Ono nejde pouze o to, abyste přišly o pár kil, které máte navíc, ale chcete být hlavně krásné a mít pevnou pokožku. A právě s tímto úkolem Vám může pomoci pár babských rad. Ano, dámy hubnutí může začít už ve sprše.
Je to opravdu jednoduché. Každý den si přece dáváte sprchu a tak stačí pouze střídat teplou a studenou vodu, čímž se Vám začne více prokrvovat pokožka a bude čím dál pevnější. Jistě víte, že pokožka věkem ztrácí svou pevnost a pružnost a tímto malým trikem jí pomůžete zpátky získat ztracenou elasticitu. Kromě toho si můžete pomoci i dalšími velmi jednoduchými triky, které Vás nemusí přijít na spoustu peněz, tak jako předražené diety, dietní poradci či fitness trenéři.
jablko a metr.jpg
Ano, ke střídání teplé a studené vody můžete přidat také masáž, která v tomto případě opravdu velmi pomáhá a která nejen prokrví pokožku, ale také rozproudí lymfatický systém a kromě toho, pokud si tuto masáž budete provádět za pomocí peelingu, tak ještě navíc pomůžete Vaší pokožce odstranit odumřelé buňky, díky čemuž se pokožka rozjasní. Peeling samozřejmě můžete použít kupovaný v obchodě, ale také si můžete pomoci z domácích zdrojů a to například kávou.
I Vaše pokožka může být krásná a pevná za pomocí těchto jednoduchých a levných triků. Vyzkoušejte je i Vy!