Přirozená krása je ta nejpřitažlivější

Prostřednictvím titulních stran časopisů jsou ženy bombardovány nekončícím množstvím vyretušovaných fotek krásných modelek, které mají vždy dokonalý účes, bezchybnou pleť a tělo, na které by se nenašel ani gram přebytečného tuku. Ovšem zdání může klamat, v drtivé většině se jedná o upravené obrázky, které s realitou mají jen pramálo skutečného. Přirozená krása se tak často schovává pod tunou make-upu a nejrůznějších filtrů.
dlouhovlasá zrzka
 
Ráno před zrcadlem pak zažíváte doslova zděšení a v duchu proklínáte přírodu, že vám do vínku nenadělila dokonalou pleť. A co ty vlasy, proč zase vypadají jako vrabčí hnízdo? Tady na tváří se objevil nový pupínek a ty kruhy pod očima, vždyť jste přeci spala…Nebojte se, nejste v tom sama, takové pocity má snad každá žena při raním pozorování v zrcadle. Zkuste pro jednou místo svých chyb, hledat na sobě to krásné a zdůraznit to!
 
·         Dopřejte si pořádnou péči pro vaše vlasy
Možná máte už po několik let oblíbenou tu samou barvu a střih vlasů, ale proč pro jednou nezkusit něco jiného. Poraďte se se svou kadeřnicí, že chcete pro jednou vyzkoušet něco nového. Uvidíte, jak bude z vašeho počínání sama nadšená a ráda vám poradí, co by se k vašemu typu obličeje hodilo. Stejně tak můžete prolistovat časopisy a inspirovat se v nich. Dobře zvolený účes dokáže s obličejem hotové zázraky.
 sklenice vody s ledem
·         Hydratace
Tělo je tvořeno ze 75 procent vodou, proto bychom neměli pitný režim zanedbávat. Ideálně byste do svého pitného režimu měla zahrnout neperlivé vody a neslazené čaje. Voda dokáže s organismem hotové zázraky. Díky dostatku tekutin se vám zlepší vlasy i pleť, budete mít více energie a menší pocit hladu.
 
·         Úsměv od ucha k uchu
Nejkrásnější módní doplněk je bezesporu přirozený úsměv. Díky němu dáváte najevo vaší přístupnost a otevřenost. Úsměv bourá společenské bariéry. Pomůže vám při seznamování, ale také se díky němu budete cítit daleko sebevědoměji.