Měj svou aplikaci

Každý z nás měl odjakživa svůj sen. Ten sen může být jakýkoliv. Můžete mít sen, že budete mít hodně peněz. Můžete mít sen, že budete mít vysoké postavení v práci. Vaším snem může být rodina, pomáhat lidem…jednoduše cokoliv. Já se například vždy toužila stát zpěvačkou. Pořádala jsem různé koncerty, na které lidé chodili a já si svoje sny plnila. Podle mého názoru je opravdu velmi důležité, aby si lidé svoje sny a touhy dokázala splnit. Jedině tak budou cítit, že jejich život má smysl, začnou si více věřit a budou i potom vědět, že pokud touží něčeho dosáhnout, nakonec to dokážou.

m

Za vším stojí jenom úsilí, pevná vůle, houževnatost a nevzdávat se. A určitě mi dáte za pravdu, že sny člověka se liší od snů člověka druhého. To je prostě jednoduchý fakt, který je netřeba zmiňovat. A co byste říkali na to, kdyby někdo toužil po tom mít svou vlastní aplikaci? Tvorba aplikací je v dnešní doba naprosto běžnou záležitostí a spousta firem, nebo i jednotlivců je nabízí. Takový obor se podle mého názoru nikdy nevytratí – dá se říct, že tato práce s námi tady bude pořád. Taky je velice lákavý pocit, mít svou vlastní aplikací. Vezměte si třeba aplikací Facebook.

m

Ten začínal tak, že tři studenti si řekli, že mezi sebou potřebují komunikovat a tak vytvořili aplikaci, která jim to umožnila. O aplikaci se časem dozvědělo množství lidí a chtěli tuto aplikaci také. Takže ačkoliv aplikace původně byla stvořena za účelem komunikace tří studentů, dnes je rozšířená po celém světě a používá ji opravdu každý. V té době tito studenti vlastně ani nemohli tušit, že se něco takového stane a aplikaci bude znát k dnešnímu datu miliony lidí. Někdy geniální nálady vznikají z obyčejných nápadů, o kterých si myslíme, že nejsou tak dobré. Ve skutečnosti ale mohou být stokrát lepší, než si myslíme, určitě budete souhlasit.