Voda je živel

Tito lidí mají rádi koupání a vůbec vodu tak, že se koupou tři krát denně a vůbec jim nevadí, že v neupravené vodě je to pro pokožku nezdravé. To je již moc nezajímá, protože by museli připustit, že dělají takovou drobnou chybičku. Je totiž rozdíl mezi koupáním kvůli hygieně a válením se ve vodě jen tak.

Pro toho, kdo se nerad koupe v klasické vaně, ale ve vodě rád setrvává, pro toho jsou speciální věcičky, jako například vana s proudy nebo vířivka. Ta už je dnes zhruba v každé čtvrté domácnosti, stejně jako mini sauna nebo jiné věci. Ovšem vířivka zatím vede.

Ona to totiž nemusí být čert ví jaká velká potvora, ale jen malá, většinou čtvercového tvaru. Nevím, zda se mýlím, ale mám pocit, že jsem viděl dokonce skládací a snad i nafukovací. Ale já patřím ke druhé skupině lidí popsaných v perexu, takže se možná mýlím.

malá vířivka

V každém případě vířivka je věcička, kde se dá krásně relaxovat. Se skleničkou šampaňského a dobrou knihou…

Tento požitek si můžeme dopřát třeba i v lázních, pokud tedy vířivku doma nemáme.

A pokud ano, víme, jak s ní zacházet, jak udržovat vodu, a také jak se zachovat, není-li něco v pořádku. Ano, i to se může stát. Je to zařízení jako každé jiné, a tak se může stát naprosto cokoli. Může to být jen nějaká drobná závada, ale také něco podstatného. Tak co tedy udělat, když vířivka nefunguje? Naprosto nic. Skutečně nic nedělejte. Sám na tom nic neopravíte a může se stát, že závadu ještě zhoršíte, a tak by vás čekala větší oprava a samozřejmě i vyšší výdaje za její opravu.

velká vířivka

Vy prostě jen zavolejte servis vířivky a čekejte, až k vám dorazí. Nějakými hloupými pokusy o odstranění závady na to totiž také můžete velmi škaredě doplatit. Technik, který k vám přijede si bude vědět rady a také bude vědět co má dělat. Jednak je na to školen a jednak to jistě nebude jeho první oprava.

Vy se jen dívejte a po provedené opravě už se zase můžete vesele koupat a odpočívat.