Bublinková folie – nenahraditelný obalový materiál.

Také se vám už stalo, že jste potřebovali převézt na chatu třeba porcelánový servis, nebo kávovar, prostě něco křehkého a vůbec jste nevěděli jak předměty ochránit, aby se vám během transportu nerozbily? Nebo jedete na dovolenou, přibalíte si s sebou nějakou tu elektroniku, ale co když by se mohla poškodit, jen tak volně ložená v kufru? Koupili jste si na inzerát starožitnou vyřezávanou skříň, musíte se pochopitelně postarat o odvoz, to by problém nebyl, ale jak skříň dovézt v pořádku, aby nedošla k úhoně během dlouhé cesty?

folie

Nebo jste si pořídili malý internetový obchůdek, prodáváte zboží, rozesíláte, ale problémem se stává zabalení křehkých předmětů, nebo lahví alkoholu. Máme pro vás skvělé řešení. Takovýto problém už nebudete nikdy muset řešit. Naprosto spolehlivá ochrana všech křehkých předmětů při převozu, přenosu nebo uskladnění je bublinková folie. Možná si představíte ten malý obdélníček, který je vložený do bonboniéry, ale my vám nabídneme rovnou celou roli, která vám k běžnému využití v domácnosti vydrží opravdu dlouho.

folie

Role jsou v různých šířkách, takže pokud budeme balit drobné předměty, skleněné a porcelánové, objednáme roli užší, středně veliké předměty, jako počítače se nejlépe budou balit do role střední a konečně pro ty, kteří balí předměty veliké, jako je nábytek při stěhování, lednice a sporáky. Pro ně je nejširší role jako stvořená, má šíři 100 cm. Folie je z jedné strany hladká a z druhé má bublinky. Je odolná a poskytuje tu nejlepší ochranu všem křehkým předmětům. Ale jak jsme už říkali, nemusí jít jen o předměty křehké, je ideální na ochranu rohů všeho nábytku, na obalení obrazů, takže při stěhování se vám už nikdy nic nepoškodí. Naprosto nepostradatelná je do všech provozů, kde se dokonce transportuje pravidelné větší množství různého zboží. Je to prostě nenahraditelný obalový materiál.