Plesové šaty

Každá žena si někdy přála být princeznou. Avšak tento sen je ve své podstatě neuskutečnitelný, protože pohádky jsou zkrátka smyšlené. Cítit se jako princezna není již tak nemožné.

Od října nám začíná plesová sezóna – fantastická příležitost poznat zajímavé lidi a navázat nové nevšední známosti. Krom vyžadování jistého slušného chování, je povinností nás všech dodržet onu formálnost plesů. Muže tak neuvidíte v otrhaných džínách a tričku s krátkým rukávem a ženy zase neuvidíte v mini skuních, odhalujících to, co by mělo zůstat skryto. Právě ples je jedinečná příležitost pro ženy, cítit se jako princezna.

šaty1

Plesové šaty jsou pro ženu velmi důležité. A tak není divu, že vybrat ty správné často trvá téměř věčnost. Někdy nesedí velikost a barva, jindy zase materiál a střih. Velkým problém taky bývá cena za půjčovné nebo samotná cena v případě koupě šatů, neboť ty nepatří mezi nejnižší. Místo vybírání v kamenných obchodech, ženy často v případě koupi šatů, volí nákupy přes internet. Ne vždy se to ale vyplatí.

Pokud objednáváte šaty z neověřených obchodů, můžete počítat s mnoha problémy. Jedním z nich může být nedodání šatů a následné nevrácení peněz a nebo šaty zkrátka nebudou to pravé ořechové a vy tak budete utrácet za poštovné a balné třeba na 5x. Existuje tedy vůbec nějaký dobrý salon?

šaty2

Zoryana Stekhnovych je francouzsko-česká módní návrhářka, vlastnící salon, který nese název Zoryana Stekhnovych – Paris. Tento salón nabízí z nepřeberného množství plesových šatů Svatebni-saty-spolecenske-plesove v různých barvách, střizích, tvarech a materiálech. Šaty si lze prohlédnout v online katalogu, kde kromě ceny, naleznete i velmi podrobný popis daného modelu. Schůzku si pak můžete sjednat do pobočky v Praze. Krom plesových šatů, ve kterých vypadá každá žena jako skutečná princezna, vlastní tento salon i katalog svatebních šatů, opět s velmi podrobným popisem. Také není problém ušít šaty na míru, tudíž ani ty nejvysněnější šaty nejsou nejmenším problémem. Salon si taktéž vede svůj blog, kde radí jak vybírat šaty nebo jaké budou trendy na rok 2022.

Jestli jste někdy snila, že budete princeznou, salon Zoryana Stekhnovych – Paris Vám pomůže proměnit sen v realitu.