Nabijte se na zimu zdravými živinami!

Zdravá bio strava se v posledních letech stala součástí života mnoha lidí, kterým záleží na zdravé sklatbě stravy. Mezi velice oblíbené potraviny se řadí mimo jiné i např. čerstvé klíčky. Bohužel někdy cenová dostupnost, a ne vždy dokonalá čerstvost produktů brání spotřebitelům si tyto potraviny nakupovat. Doma si je ale můžete pořídit za minimální náklady, prostorovou nenáročností a s jistotou, že jíte potraviny, které jsou opravdu bio, čisté a bez chemikálií.
čerstvé klíčení

Věděli jste, že při klíčení se v zrnu aktivují enzymy a v zrnu je tedy mnohonásobně více živin? Váš organizmus bude doslova jásat a vzdávat Vám díky! Klíčky mají detoxikační, protirakovinné a regenerující účinky, pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, pomáhá snižovat cholesterol a mimo jiné zamezují řídnutí kostí. Dobrý vliv naklíčených semen na organismus byl znám již ve starověku.

Jediné, co je pro Vaši domácí produkci klíčků potřeba jsou semínka, která budete chtít naklíčit a taktéž nádoba na klíčení semínek, tzv. biomiska. Tu stačí naplnit semínky a zalít vodou. Hotovo. Za max. 15 hodin můžete sklízet úrodu a servírovat na stůl. Čerstvé klíčky jsou vhodné jak do studené, tak do teplé kuchyně.
malý klíček

Naše biomisky jsou velmi vkusně propracované a mohou současně sloužit jako dekorace v jakémkoliv interiéru. Designově se hodí prakticky kamkoliv a docela určitě oceníte jak dobrou možnost manipulace, tak dobrou údržbu a celkovou praktičnost. Mimo jiné Vás potěší i velice příjemná cenová relace.

Na nic nečekejte a navštivte naše webové stránky, kde si budete moct nejen objednat kvalitní biomisku, ale současně zde načerpáte i praktické rady nejen pro pěstování klíčků.

Udělejte něco pro svoje zdraví za minimální náklady, ale zato s velkou návratností! Biomiska je velice vhodná i jako dárek. Vánoce se blíží, darujte zdraví svým nejbližším!