Americkou hypotéku můžete mít v kapse jedna dvě

Zajímá vás americká hypotéka? Pak jste se jistě doslechli o tom, že se jedná o úvěr, který je bezúčelový – jednoduše řečeno, s takto získanými penězi můžete naložit dle libosti, aniž by se někdo zajímal, jak peníze využijete.
Taková půjčka vám tedy přijde vhod ve chvíli, kdy hledáte podporu pro takové plány, jaké byste s jinými typy půjček financovat nemohli – třeba chcete splatit staré dluhy, vyplatit exekutora, vyrazit na dovolenou anebo si koupit krásnou rychlou motorku. Je úplně jedno, zda chcete obletět svět balónem anebo rekonstruovat bytové jádro, když splníte dvě jednoduché podmínky, můžete mít americkou hypotéku doma.hodiny, zip a peníze.jpg
Jen pozor na to, kam pro ni vyrazíte – v bance vám zdaleka nevyjdou natolik vstříc, jako v nebankovní společnosti.
Jaké jsou dvě zásadní podmínky pro získání americké hypotéky?
Pokud jde o nebankovní americkou hypotéku, která je k žadatelům maximálně vstřícná, tak musíte:
Mít dostatečnou bonitu.
Ručit vhodnou nemovitostí.
A to je všechno! Jak je vidět, získat peníze na cokoli, může být snazší, než to vypadá.vějíř bankovek, dvě ruce.jpg
Trápí vás ručení nemovitostí?
Není se třeba bát, existuje hned několik způsobů, jak celou věc dobře vyřešit.
Jedním z nich je, že se za půjčku vy sami zaručíte vhodnou nemovitostí. Může to být váš rodinný dům, anebo byt, anebo klidně i družstevní byt. Také můžete ručit nezastavěným pozemkem, firemním výrobním areálem, garáží, zahradní chatou, zahradou anebo letní chalupou. Jednoduše řečeno, můžete ručit čímkoli, co má nějakou tržní hodnotu. A podle toho, jak hodnotný majetek zvolíte, se bude odvíjet výše půjčky, jakou vám v nebankovní společnosti nabídnou.
Žádnou nemovitost nemáte? V tom případě je pro vás ideální ručit majetkem třetí osoby. Samozřejmě za předpokladu, že s tím takový člověk bude souhlasit. Takže pokud vám vaši blízcí vyjdou vstříc, máte vyhráno!